Учитель живе до тих пір, поки вчиться, як тільки він перестає вчитися, у ньому вмирає вчитель. (К.Ушинський). Учитель все життя вчиться. Але в його професійній діяльності настає момент, коли виникає потреба ділитися набутим досвідом. Я хочу ділитися не лише власними доробками, але й цікавим матеріалом із інтернет-мережі, які можуть стати корисними в роботі вчителя. Надіюся на співпрацю.





Немає коментарів:
Дописати коментар